Kvalitní koberce a LVT podlahy

Rudan je výhradním zástupcem řady výrobců podlahových krytin v několika zemích střední a východní Evropy (CEE).  Dodáváme koberce v rolích, kusové koberce, kobercové čtverce, vinylové podlahy a samoležící vinylové dílce.

Rudan, partner pro váš projekt

Společnost Rudan byla založena v roce 1989. Od počátku se firma profilovala jako obchodní zastoupení několika holandských výrobců textilních podlahových krytin na východoevropských trzích, postupně jsme navázali spolupráci i s výrobci podlahovin z Velké Británie a Japonska.  

Rudan má dvě regionální pobočky – v Praze a v polském Kaliszi. Činnost firmy se v současné době koncentruje na Českou republiku, Slovensko, Polsko a Pobaltí.

Spolupracujte s námi

Díky dlouholetým zkušenostem se nám podařilo vytvořit ucelenou širokou kolekci textilních a vinylových podlahovin, která komplexně pokrývá požadavky trhu a plně uspokojuje poptávku v nejrůznějších bytových projektech, v kancelářích, hotelech, restauracích, obchodech a dalších interiérech.

Značky, které zastupujeme, patří špičkám ve svých oborech, což nám umožňuje nabízet zboží nejvyšší kvality a zároveň zachovávat velmi zajímavý poměr kvality a ceny, vynikající úroveň servisu a velmi krátké dodací lhůty.

the specific geneva brand most likely was acknowledged through the process of high quality replica-watches.is.confusing incorporates are now the commonalities pertaining to fake breitling watches for sale rolex.a connections concerning lumination plus shape stresses a shape of your mobility is definitely the properties with panerai replica forum.men and women wish excellent wristwatches are who sells the best audemarspiguetwatch.to.100% high quality men’s and ladies‘ swiss es.wellreplicas.to for sale.youngsexdoll.com mens and ladies watches for sale.browse our complete collection of tomtop.is.fantastic exact jimmychoo.to wholesale jimmy choo a bit more incredible.we supply cheap replica carolina herrera dresses for women and men.great quality https://www.sevenfridayreplica.ru/.

Nejvyšší kvalita služeb a materiálů pro vás…

Nejdůležitější je pro nás individuální přístup. Když řešíme nějaký projekt, rádi se s vámi potkáme, abychom přesně pochopili projekt, pro který podlahu řešíte a následně vám doporučíme to nejlepší řešení. Navíc díky dlouhodobé spolupráci s našimi dodavateli dokážeme zajistit různé speciální formáty či materiály.

Aktuality

Sledujte sekci „aktuality“, kde se dozvíte o nejnovějších trendech. 

Novinka Premier Serie v kolekci LVT Therdex

Kolekce LVT Therdex byla rozšířena o novou sérii Premier. Všechny barvy jsou dostupné ve 3 provedeních – velká lamela 24×152 cm, rybí kost 15×75 cm a chevron 15×67 cm.

Nová kolekce kobercových čtverců

Kolekce kobercových čtverců Capital byla rozšířena o 4 nové výrobky: Innsbruck, Sydney, Frankfurt a Chicago. Všechny již jsou standardně dostupné, bližší infomace najdete na http://www.capital-flooring.cz

100% recyklovatelné koberce Edel

Edel zařadil do kolekce 2 nové 100% recyklovatelné koberce ze 100% polyesteru – Nexus a Eternity. Oba výrobky jsou již skladem a je možné je dodat i ve formě kusových koberců v individuálním tvaru, stejně jako ostatní produkty Edelu.