Kvalitní koberce a LVT podlahy

Rudan je výhradním zástupcem řady výrobců podlahových krytin v několika zemích střední a východní Evropy (CEE).  Dodáváme koberce v rolích, kusové koberce, kobercové čtverce, vinylové podlahy a samoležící vinylové dílce.

Rudan, partner pro váš projekt

Společnost Rudan byla založena v roce 1989. Od počátku se firma profilovala jako obchodní zastoupení několika holandských výrobců textilních podlahových krytin na východoevropských trzích, postupně jsme navázali spolupráci i s výrobci podlahovin z Velké Británie a Japonska.  

Rudan má dvě regionální pobočky – v Praze a v polském Kaliszi. Činnost firmy se v současné době koncentruje na Českou republiku, Slovensko, Polsko a Pobaltí.

Spolupracujte s námi

Díky dlouholetým zkušenostem se nám podařilo vytvořit ucelenou širokou kolekci textilních a vinylových podlahovin, která komplexně pokrývá požadavky trhu a plně uspokojuje poptávku v nejrůznějších bytových projektech, v kancelářích, hotelech, restauracích, obchodech a dalších interiérech.

Značky, které zastupujeme, patří špičkám ve svých oborech, což nám umožňuje nabízet zboží nejvyšší kvality a zároveň zachovávat velmi zajímavý poměr kvality a ceny, vynikající úroveň servisu a velmi krátké dodací lhůty.

the specific geneva brand most likely was acknowledged through the process of high quality replica-watches.is.confusing incorporates are now the commonalities pertaining to fake breitling watches for sale rolex.a connections concerning lumination plus shape stresses a shape of your mobility is definitely the properties with panerai replica forum.men and women wish excellent wristwatches are who sells the best audemarspiguetwatch.to.100% high quality men’s and ladies‘ swiss es.wellreplicas.to for sale.youngsexdoll.com mens and ladies watches for sale.browse our complete collection of tomtop.is.fantastic exact jimmychoo.to wholesale jimmy choo a bit more incredible.we supply cheap replica carolina herrera dresses for women and men.great quality https://www.sevenfridayreplica.ru/.

Nejvyšší kvalita služeb a materiálů pro vás…

Nejdůležitější je pro nás individuální přístup. Když řešíme nějaký projekt, rádi se s vámi potkáme, abychom přesně pochopili projekt, pro který podlahu řešíte a následně vám doporučíme to nejlepší řešení. Navíc díky dlouhodobé spolupráci s našimi dodavateli dokážeme zajistit různé speciální formáty či materiály.

Aktuality

Sledujte sekci „aktuality“, kde se dozvíte o nejnovějších trendech. 

Letní dovolená 2023

Letní dovolená bude probíhat v týdnech 30, 31 a 32. Poslední nakládka je možná 20.07.2023, provoz bude obnoven opět 14.08.2023. Od 24.07 do 11.08.2023 bude firma uzavřena.

Nová kolekce Therdex Authentic

Kolekce LVT Authentic firmy Therdex díky autentickému embosingu velmi věrně reprodukuje dřevěnou podlahu. Kromě velkých lamel v rozměru 23×152 cm je nyní nově dostupná i ve stromečkovém designu v rozměru 15×75 cm. Více informací na http://www.therdex.cz

Kusové koberce Besouw

Ze všech materiálů firmy Besouw je možné vyrobit kusové koberce v individuálních tvarech a rozměrech, nově je možné kombinovat v jednom koberci i několik barev ve tvarech dle přání zákazníka.