Kvalitní koberce a LVT podlahy

Rudan je výhradním zástupcem řady výrobců podlahových krytin v několika zemích střední a východní Evropy (CEE).  Dodáváme koberce v rolích, kusové koberce, kobercové čtverce, vinylové podlahy a samoležící vinylové dílce.

Rudan, partner pro váš projekt

Společnost Rudan byla založena v roce 1989. Od počátku se firma profilovala jako obchodní zastoupení několika holandských výrobců textilních podlahových krytin na východoevropských trzích, postupně jsme navázali spolupráci i s výrobci podlahovin z Velké Británie a Japonska.  

Rudan má dvě regionální pobočky – v Praze a v polském Kaliszi. Činnost firmy se v současné době koncentruje na Českou republiku, Slovensko, Polsko a Pobaltí.

Spolupracujte s námi

Díky dlouholetým zkušenostem se nám podařilo vytvořit ucelenou širokou kolekci textilních a vinylových podlahovin, která komplexně pokrývá požadavky trhu a plně uspokojuje poptávku v nejrůznějších bytových projektech, v kancelářích, hotelech, restauracích, obchodech a dalších interiérech.

Značky, které zastupujeme, patří špičkám ve svých oborech, což nám umožňuje nabízet zboží nejvyšší kvality a zároveň zachovávat velmi zajímavý poměr kvality a ceny, vynikající úroveň servisu a velmi krátké dodací lhůty.

Nejvyšší kvalita služeb a materiálů pro vás…

Nejdůležitější je pro nás individuální přístup. Když řešíme nějaký projekt, rádi se s vámi potkáme, abychom přesně pochopili projekt, pro který podlahu řešíte a následně vám doporučíme to nejlepší řešení. Navíc díky dlouhodobé spolupráci s našimi dodavateli dokážeme zajistit různé speciální formáty či materiály.

Aktuality

Sledujte sekci „aktuality“, kde se dozvíte o nejnovějších trendech. 

Tajima Contract SL

Foto z nově realizovaného projektu na loose lay Tajima Contract SL

Edel – novinky v kolekci 2022

Edel uvádí do kolekce 2022 nové výrobky Frizzle, Aeon a Switch. Materiály jsou skladem, všechny jsou k dodání i jako kusové koberce v individuálním rozměru.  

Marlin NED Shapes Hexagon

Nový projekt na Marlin NEC Shapes Hexagon