Vinylové podlahy

Odolná podlaha pro různé možnosti použití. Vhodná do rezidenčních i komerčních prostor. Vyberte si tu nejvhodnější pro váš projekt.

Vinylové LVT podlahy imitují svým designem dřevo, kámen, beton, dlažbu, textil či abstraktní vzory. Mají řadu vynikajících vlastností, jako je velmi vysoká odolnost, snadná údržba a velmi dobré akustické vlastnosti.

Nabízíme vinylové podlahy v řadě provedení, a to například vinylové podlahy v dílcích, vinylové podlahy plovoucí či plovoucí vinylové podlahy s lock zámkem. 

Naši dodavatelé

Tajima je největší japonský výrobce komečních PVC podlahovin. Výrobky určené pro evropský trh jsou v Evropě v dostatečném množství skladem okamžitě k dodání. 

Therdex je vysoce kvalitní značka LVT, která se zaměřuje na spotřebitele a profesionály, kteří si zakládají na stylu. Výrobky jsou výrazné nejen na estetické úrovni, ale také pokud jde o vlastnosti šetrné k životnímu prostředí. Díky tomu je Therdex ceněn mezi architekty, designéry a milovníky interiérů, kteří hledají výrazné a odolné podlahy.

Koberce v rolích

Koberce do komerčních i rezidenčních prostor. Vyberte si ze široké nabídky přesně to, co potřebujete. 

Loose Lay

Samoležící vinylová podlaha, která se snadno instaluje a je vysoce odolná. 

Kobercové čtverce

Jednobarevný koberec je nuda. Využijte kobercové čtverce a vytvořte něco neokoukaného.

Nenašli jste to, co hledáte?

Podívejte se do nabídky dalších typů podlah a nebo nás kontaktujte.