Naše nabídka

Podívejte se na širokou nabídku našich podlahových krytin. To, co vidíte na webu, je jen zlomek toho, co vám můžeme nabídnout. Pokud máte nějaké specifické přání nebo jste nenašli to, co hledáte, kontaktujte nás.

Koberce v rolích

Nabízíme koberce vhodné do bytových i komerčních prostor, v široké škále barev, materiálů, šíří, použitých materiálů i různých technologií výroby.

Hledáte koberec do bytu, obyčejný či luxusní? Nebo sháníte hotelové koberce, zátěžové či objektové? Podívejte se na naši nabídku. Najdete u nás značky Edel, Jacaranda či Jabo.

 

Kusové koberce

Kusový koberec dotváří design každého interiéru, navozuje atmosféru pohodlí, krásy, funkčnosti a luxusu a plní užitnou i estetickou funkci. Kusové koberce nabízíme v nejrůznějších provedeních, barvách a materiálech.

Řekněte nám, jaký koberec sháníte a my vám připravíme nabídku na míru vašim potřebám. Nabízíme klasické či luxusní kusové koberce, ale také koberec ze sisalu, ručně tkané, vyšívané kusové koberce a další.

 

Kobercové čtverce

Kobercové čtverce jsou kvůli své vysoké zátěži vhodné zejména do komerčních prostor, umožňují však díky možnosti kombinací barev a tvarů použití i v bytových projektech. Výhodou kobercových čtverců je možnost jednoduché výměny dílce při jeho poškození.

Oživte svůj interiér kusovým kobercem. Nabízíme standardní rozměry 50×50, ale také formáty nestandardní dle vašich potřeb. Vyberte si materiál, který je pro váš prostor vhodný, například kašmír či sisal. Rádi vám s výběrem poradíme.

Vinylové podlahy

Vinylové LVT podlahy imitují svým designem dřevo, kámen, beton, dlažbu, textil či abstraktní vzory a hodí se do komerčních i rezidenčních prostor. Mají řadu vynikajících vlastností, jako je velmi vysoká odolnost, snadná údržba a velmi dobré akustické vlastnosti.

Tento typ podlahy patří v poslední době mezi velmi oblíbený, a to zejména kvůli tomu, že spojuje praktičnost s designem. Nabízíme mnoho druhů, barev či tvarů. 

Samoležící Loose lay

Samoležící loose-lay vinylová podlaha je relativní novinkou na trhu a těší se stále větší popularitě. Proč? Protože se jedná o velice kvalitní materiál, který lze instalovat bez lepidel. Pokud dojde k poškození vyměníte jen poškozený dílec bez složitého vyřezávání či lepení. 

Samoležící vinylová podlaha Contract SL díky patentované rubové úpravě vyrovnává minimální výškové rozdíly podkladové vrstvy a je možné jí instalovat na podklady s vlhkostí do 8 %.